Hakkımızda

İletişim

Drone tamir hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye 2006 yılında profesyonel olarak elektronik ve bilişim sektöründe çalışmaya başladıktan sonra 2014 yılında IHA (insansız hava araçları) lar ile sektöre giriş yaptık. Dji drone tamir hizmeti profesyonel bir ekip ile ancak işin ehli uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. djitamirdrone.com ailesi olarak Dji tamir konusunda uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Türkiye’de birçok yetkili firmanın Teknik serviliğini üstlendikten sonra 2015 yılında Drone lar için AR-GE birimimizi kurduk.

Uzman Kadromuz ve Avrupa standartlarındaki dji tamir merkezimiz ile Araştırma ve Geliştirme Birimimizde birçok yeniliğe imza attık. 2016 yılının başında Termal Kameralar ile insansız hava araçlarının müthiş uyumunu geliştirdikten sonra Endüstriden Askeriye ‘ye, Arama Kurtarmadan Mühendislik birimlerine kadar birçok sektörde termal kameralar hakkında proje paylaşımlarında bulunduk. Yapmış olduğumuz çalışmalar kendine özgü ve yerli üretim olmaktadır.

Kısaca Dji tamir hizmetleri denince akla djitamirdrone.com gelmektedir.  Di drone tamir konusunda her geçen gün kendimize bir şeyler katıyoruz. Söz konusu siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olunca bizim için çalışmak zevke dönüşmektedir.


djitamirdrone.com Markası Olarak Her Zaman Müşteri Memnuniyeti Ön Plandadır

 Drone tamir farklı sektörlere farklı çözümler sunmaktadır. Özellikle askeri ve emniyet güçleri için geliştirdiğimiz çözümler ile göz doldurmaktayız. Gayemiz ülkemize faydalı olabilmek. Elbette ki paramızı da kazanacağız ama hedefimiz kesinlikle sadece para kazanmak değil başta emniyet birimine katkı sağlamak.

Örnek vermek gerekirse dışarıdan alınan drone yada dji tamir hizmetleri hem çok pahalı hem de yeterli değil. Biz de bu bağlamda gerekli alt yapıyı oluşturduk ve gerek drone ihtiyaçlarına çözüm sunmak gerekse drone servisine tam anlamı ile cevap vermeye başladık.

djitamirdrone.com markası drone satışı konusun da iddialıdır. https://www.djitamirdrone.com adresimizde drone fiyatlarına ve özelliklerine bakabilirsiniz. Her bütçeye uygun drone satışlarımız mevcuttur.