Drone Tamir

İletişim

Drone tamir çalışması

Farklı markalarda farklı drone eşitleri bulunmaktadır. Çok uygun fiyatların olduğu piyasada fiyat farklılıklarının görülmesinin en büyük nedeni ise ürün kalitesinin geniş bir aralığa sahip olmasıdır. Bu alanda seçilebilecek en kaliteli ürünü en uygun fiyat aralığında sunan Çin merkezli Dji tamir firmasıdır.

İlk olarak şunu belirtelim ki DJI firması farklı bir alanda uğraşarak sonradan drone üretimi yapan bir firma değildir. Geçmişinde birçok başarılı çalışmalara imza atarak geleceğin teknolojisi olan drone üretimini başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Üretimini gerçekleştirdiği GPS sistemleri ile başarıya ulaşan DJI, son olarak üretimini yaptığı dji tamir serisi ile drone sektöründe lider olma şansını yakalamıştır. 

Dji Drone tamir

İlk olarak GoPro üretimi ile drone sektöründe boy gösteren DJI daha sona Vision ismini verdiği Phantom serisi ile sektöre damga vurmuştur. DJI Phantom 2 V2 serisinin üretiminin ardından artık GoPro ile olan bağlarından tamamen sıyrılarak Phantom 3 Pro, Adv ve Standart modellerinin üretimiyle sektörün yaklaşık %80’lik pazar hacmini tek başına karşılamaya başlamıştır.

Bununla birlikte daha profesyonel alanlarda kullanımı yapılan DJI İnspire ve DJI Ronin gibi cihazların üretimini gerçekleştirerek başarı çitasını yükseltmeye devam etmiştir.

Dji tamir

DJI firması drone sektörüne o kadar büyük bir damga vurmuştur ki neredeyse ” dji tamir ” kelimesi drone ile eş değer bir kelime olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde ve dünyanın dört bir tarafında ilk akla gelen drone markası olarak piyasayı adeta kaplamış durumdadır. Dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan DJI firması genellikle her 6 ayda bir yeni drone modelinin piyasaya çıkması için gerekli çalışmaları yapmaktadır.