Dji Teknik Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Contact Us

Dji Teknik Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tecrübeli teknik servis kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışımızla beraber  müşterilerimizin  memnuniyetinin yanında kaliteli ve ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunan ender firmalardanız. Dji tamir firmamız DJI ürünlerinin endüstriyel çözümlerini uzun yıllardır sunmuş olduğu çözümler ile her türlü ihtiyacınıza destek verirken her gün bir çok cihaza DJI tamiri için çözümler üretmektedir.

İstanbul’un bir çok ilçesinin yanında Türkiyenin dört bir köşesine Drone tamir olarak uzun süredir hizmet vermekteyiz. DJI markalı cihazları alanında uzman tamamı deneyimli ve konusunda yetkin personelimiz tarafından kontrolü ve analizi yapılarak tamiri en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

DJI dronlarınız da oluşan kaza yada kırımlar için sizleri firmamıza bekleriz. Dji tamir ekibimize ulaşmak ve dronlarınız için çözüm hizmetlerimizi satın almak istiyorsanız 0539 8153 017 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz oktay@baserweb.com.tr e-mail adresinizden bizlere yazabilirsiniz,en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Share this post?

Dji Tamir Drone

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir