Dji Tamir

İletişim

Drone kullanımı o kadar yaygın bir şekilde olmaya başlamıştır ki neredeyse çocukların oyuncağı haline gelmiş durumdadır. Eskiden büyükler çocuklara hediye almak istediğinde en çok tercih edilen uzaktan kumandalı arabaların yerini yeni nesil droneların aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Dji tamir bu kadar yaygın bir şekilde kullanılan ve hem profesyonel alanda hemde eğlence amacıyla kullanımı yapılan droneların farklı sorunlarla karşı karşıya kalması ise gayet normaldir. Bu sorunların giderilebilmesi ve ortaya çıkan sıkıntının tam anlamıyla kaldırılabilmesi amacıyla kurulan teknik servisler devreye girmektedir.

Bu teknik servisler cihazda meydana gelen küçük çaplı ya da büyük sorunların tamir edilebilmesi için hizmet vermektedir. Teknik servislerin sunmuş olduğu bu hizmetler sayesinde bozulan droneların tekrar havalanması sağlanmakta ve bütçe kaybı yaşanmasının önüne geçilmiş olmaktadır. Dji tamir teknik servis olarak seçeceğiniz kurumun da son derece alanında uzman kişilerce idare ediliyor olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konuda yapacağınız yanlış bir seçim sonucunda tamir edilme imkanı bulunan droneların tamamen kullanılamaz hale gelmesi söz konusu olacaktır. Bundan dolayı teknik alt yapısı güçlü olduğu kadar çalışan personellerinin de deneyimli ve işinin uzmanı olan kişiler olması önemlidir. Bu hususta djitamirdrone.com adresimizi sizler için önerebiliriz.

Dji Drone Tamir

DJI Drone cihazların tamiri ve bakımında uygulamış olduğumuz teknik destek sayesinde Türkiye’nin alanında lider firması olarak hizmet veriyoruz. Oluşturmuş olduğumuz alt yapımız ve deneyimli uzman personellerimiz sayesinde sorunların en kısa sürede en uygun fiyat politikasıyla çözülmesi amacıyla çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Dji drone tamir olarak garantili yedek parça ve onarım firması olarak siz kullanıcıların karşı karşıya kaldıkları sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması için hizmet veriyoruz. DJI Drone tamir ve parça değişimlerinde tamamen orijinal parçaların kullanımını yaparak garanti kapsamına almaktayız.

Tamir Süreci Nasıl İşler?

Drone tamir hangi serisi olursa olsun tamir süreci aynı şekilde işlemektedir. Sorun yaşadığınız droneları bize iki yolla ulaştırabilirsiniz. Ürünü kargoya verebilir ya da bizzat kendiniz servisimize gelerek ürünün teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Her iki durumda da öncelikle 0 (539) 815 30 17 numaralı servis telefonumuzu arayarak operatörde ki uzman personelimizden gerekli olan bilgileri almanızı tavsiye ederiz. Üründe bulunan sorunun tespit edilerek tamir edilmesinin ardından ise yine bu iki yoldan birisi aracılığıyla ürününüzü teslim alabilirsiniz.