Dji Tamir Drone İstanbul

Contact Us

Dji Tamir Drone İstanbul

İstanbul Avrupa yakasında Dji drone tamir ismiyle var olan firmamız DJI markalı dronların ve kamera stabilizerların teknik servis ihtiyaçlarını gideren bir firmadır. Dji drone yetkili servisi hem bulunmuş olduğu konumdaki müşterilerine hem de hemde farklı şehirlerde ki kullanıcılara hizmet vermektedir. Dronlar da yaşanan tüm arızaların ve problemlerin çözümünü en sağlıklı ve hızlı şekilde yapmaktadır.

Dronlarda yaşanan flex kablo sorunu ,gimbal kopmaları ve arızaları ,motor sıkışmaları gibi bir çok sorun kullanıcı kaynaklı oluşan kronik sorunlardır. Bu süreçte en önemli unsur doğru teşhisi koyabilecek doğru onarımı sağlayabilecek tecrübeli ve konunun uzmanı dronlarınızın emanet edilmesi gerekmektedir.

Drone servisi DJI markalı Mavic serisi ( mavic pro , mavic air , mavic 2 pro , mavic 2 zoom , mavic pro platinum ) .

Phantom serisi ( Phantom 3 Standard , Phantom 3 Professional , Phantom 3 Advanced ,Phantom 3 SE ,Phantom 4 Pro,Phantom 4 Advanced ,Phantom 4 Pro V2.0 ,Phantom 4 Pro Plus ) .

İnspire 2 , Ronin –M , Osmo , Spark , Zenmuse , Matrice gibi cihazların drone tamiri ,drone bakım ve drone onarımını yapmaktadır.

Dji Tamir ihtiyaçlarınız için bir adım ötenizdeyiz.

Share this post?

Dji Tamir Drone

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir