Dji Phantom 4 Pro Gimbal Tamiri

Contact Us

Dji Phantom 4 Pro Gimbal Tamiri

DJI Phantom 4 Pro Gimbal Tamiri

DJI Phantom 4 Pro Phantom serileri arasında en yeni ve en gelişmiş modelidir.Phantom 4 Pro bataryası 5870 mah’dır. DJI Phantom 4 Pro modelinde 4 adet engel tanıma sensörü vardır .DJI Phantom 4 Pro modeli 16 mp kamareya ve 60 karelik bir slow motion özelliğine sahiptir.30 dakikalık uçuş süresine sahiptir.1920X1080 çözünürlüğe sahiptir.

Havasız insan araçları yani drone’lar hassas makineler olup taşıması da bir o kadar kolaydır .Drone’lar hassas cihazlar olduğundan kötü kullanımlar sonucu arızalanabilirler.

Drone dünyası insansız hava araçlarınızı düşük fiyatlarla onararak kullanılabilirhale dönüştürüyor .Dji tamir servisi DJI phantom drone makinenizi titizlik ve güven içinde tamiratını yapıp en kısa sürede teslimatını yapmaktadır .Müşterilerimizin memnuniyetini ve müşterimize duyduğumuz sadakat ile Türkiye’nin ön de gelen drone yetkili teknik servisleri arasındayız.

DJI Phantom 4 Pro drone gimbal  tamiratını yaparken ilk önce cihazımızdan  gimbali sökmemiz gerekiyor. Gimbali sökerken dikkatli olmanız gerekir. Öncellikle alt bölgeden sökülmesi önemlidir. Gimbali sökerken kasamızı yandan tutan vidaları söküp işleme devam ediyoruz. Sökme sırasında ki vidalarımızda bir yerde tutuyoruz ve gimbalde oluşan arızayı tespit edip en kısa sürede tamiratınızı yapıyoruz. Kendi başınıza cihazınızı sökmek istiyorsanız lütfen dikkatli olunuz .

En ufak hatanızda ribon kablosuna zarar verebilirsiniz .Roll kolumuzda yamukluk(dirsek)lensinde yani kameranızda bir bozukluk veya motor yataklarında bir sorun olabilir .Makinanızın yan tırnaklarından tutarak direk kaldığımız zaman alttaki bağlantıları koparabilirsiniz. Ribon ve soket sistemi yani besleme yuvasına zarar verebilirsiniz. Kameranızda ve ya silikon yataklarınızda sorun olabilir .

Makinenizin bataryasında sorun varsa dji tamir olarak bataryalarınızı en kısa sürede kendi tasarladığımız donanım ve yazılım ürünleri sayesinde tamiratını yapabiliyoruz.

Dji Tamir Phantom

-Batarya Tamiri Ve Değişimi

-Batarya Yazılımı

-Kamera Ribon Kablosu Değişimi

-Gimbal (Kamera) Tamiri Ve Değişimi

-Gimbal Cable Tamiri

-Kamera Sabitleme Tutacağı

-İniş Takımları (Ayak) Değişimi

-Body ,Kabuk ,Shell ,Vücud Değişimi

-ESC Statüs Hataları

-Sensör Değişimi

-Anakart Değişimi

-Kumanda Tamiri

-Kumanda Ekran Değişimi Ve Tamiri

-Motor Tamiri

-Eksik Pervaneleri Tamamlama

-Motor Ve Pervane Arasındaki Adaptör Değişimi

-Phantom 4 Pro Sıvı Teması

-Phantom 4 Pro Yedek Parçaları

Share this post?

Dji Tamir Drone

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir