Dji Matrice Tamiri Detaylar

Contact Us

Dji Matrice Tamiri Detaylar

DJI Matrice 100 ile arazi tanımlama işlerinizde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Stabil ,modüler ve komple programlanabilir bir yapıya sahiptir. Hızlı bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. DJI Matrice 100  dahili Easy To Fly teknolojisine sahiptir. Uçuş kontrolü , Gps , Lightbridge ve kendinden bataryalı oluşu ve şarj edilebilir özel kumandası sayesinde otomatik kontrol edilmesi gereken seneryolarda sizlere kolaylık sağlar.

Komple Programlanabilir sistemdir. DJI SDK ile uçuşunuzun tüm parametrelerini tasarlamanız mümkündür. Üstün uçuş  teknolojisine sahip olması önemli unsurlardandır. Dji Matrice tamir drone nasıl hareket edeceğini  ve değişkenlerini belirleyin ve bu sayede nasıl ne şekilde uçacağını söyleyin. Monitörünüzden uçuşu gerçek zamanlı görüntü ile izleyebilirsiniz.

Sağlam ,geliştirilmiş ve hafif gövde ,yüksek verimli motor teknolojisi ile Matrice 100 yaklaşık 40 dakika uçuş süresine sahip olup ekstra  batarya takabileceğiniz özel bir haznesi vardır.

Ekstra hazneler sayesinde geniş bölmeler ihtiyacınız olan harici cihazları bağlamanıza olanak sağlar. Ekstra kamera, ışık panoları, elektronik sistemler, farklı sensör sistemlerini Matrice 100 drone  ile taşıyacak özel haznelere sahip.

Standartlara uygun soketleme, güç ve iletişim katı

Soketleri takıp uçuşa kolayca başlayabilirsiniz.

Çift batarya bölmeleri

Bataryalar ile 40 dakika uçuş sağlayabilirsiniz.

Uyarlanabilir montaj ve balans

Ana gövde üzerinde olan bölmelere kullanmak istediğiniz sistem ağırlını ve büyüklüğüne göre montajları farklı şekilleriyle yerleştirebilmesine olanak sağlar.

En iyi tork için ayarlanabilir kol açıları

Daha az vibrasyon ,rijit ve güçlü sistem

Özel uzaktan kumanda

Darbe emici iniş takımları

Hızlı,darbe emici iniş takımları

Aplikasyon desteği

Geliştirilmiş Gps

Taşınabilir sistem

Güncellenebilir uçuş kontrolcüsü ve entegre Lightbridge

Yardımcı rehber sensörler

Aktarım sistemi

Dji Matrice tamir tüm droneların servis ve tamirini sizler için en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Dronelar hassas cihazlar olduğu için düştükleri zaman zarar görebilirler bu durumlarda  DJI matrice servis hizmetine  Diğer drone firmalarının aksine  güvenle  bir şekilde dronelarınızı teslim edebilir ve hızlı bir şekilde DJI drone servisinden sonuç alabilirsiniz.

Share this post?

Dji Tamir Drone

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir