Dji Drone Kullanımı

Contact Us

Dji Drone Kullanımı

Drone kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken bir çok önemli nokta vardır. Kısa bir süre drone kullanımını deneyimledikten sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım ve kaliteli çekimler yapmak istiyorsanız çekimler yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve dronnuzun hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeniz gerekir.

Dji Markalı Ürünler

İnsansız hava araçları denince akla ilk gelen isim DJI’dır. Kullanıcı kitlesi çok geniştir. Her türlü kullanıcıya hitap eden ürünler piyasa sunmuştur .Hobi amaçlı kullananlar profesyonel çekim yapanlar  ve ticari amaçlı kullanan kullanıcılar için ürün yelpazesi geniştir.

Drone’ların havada tutunma özelliği ,batarya ömrünün yeterliliği ,görüntü ve video kalitesi ,kalibrasyon ,netlik ,çözünürlük ,takip özelliği ,video titreşim oranının düşüklüğü ,dronların büyüklüğü  gibi dikkat etmeniz gereken bir çok kriter bulunmaktadır. Piyasanın en kaliteli markası dji markalı ürünlerdir. Bu yüzden bir çok kullanıcı DJI ürünlerini tercih etmektedir. Drone Dünyası bütün DJI drone  servis hizmetlerini vermektedir.

Dji Markalı Dronların Kullanımı Ve Dji Drone Tamiri Hakkında

Drone ( İnsansız Hava Aracı )üzerine Drone Dünyası olarak hizmet vermekteyiz. Elektronik tamir üzerine 2000’li  yıllardır beri  hizmet vermekteyiz.

PHANTOM 3 ,PHANTOM 3 PRO ,PHANTOM 3ADVANCED, PHANTOM 4 ,DJI PHANTOM 4 PRO ,PHANTOM 4 PRO TERMAL KAMERALI DRONE ,INSPIRE 2 ,MAVIC PRO ,SPARK ,MATRİCE 100 ,MATRİCE 200 ,MATRİCE 600, OSMO ,RONİN-M,RONİN-S,FOCUS SET ,ve gelecek olan modellerden ZEMMUS X4 S ,ZEMMUS X5 S modellerinin ve diğer DJI ürünlerinin ve yedek parçaları ile ilgili tamir hizmeti sunmaktayız.

Drone dünyası teknik servisinde onarım, bakım , arıza tespiti , arızanın giderilmesi gibi işlemler kısa sürede yapılmaktadır .

DJI markalı ürünleri kargo yoluyla firmamıza gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden bizlere dronlarınızı ulaştırabilirsiniz. Gimbal arızalarının giderilmesi ,ESC Status Error gibi bir çok sorunu ve arızayı kısa sürede tamir etme garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin gönderdikleri dronları veya teknik servise getirilen drone’ları teslim aldıktan sonra servis sürecini başlatarak en kısa sürede tamiri yapılarak arızası giderilir ve kargo yoluyla müşterilerimize gönderilir.

Her türlü Dji tamir hizmetleri ve Drone tamir hizmetleri için sizleri firmamıza bekleriz. Diğer firmaların aksine ürünlerinizi en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde drone tamirinde teslim edip geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Share this post?

Dji Tamir Drone

Yorum Yapmak İster Misiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir